Nowość w Aviko!

Nowość w Aviko!

04.09.2020

CHRUPIĄCE KRĄŻKI CEBULOWE W OFERCIE AVIKO!

Jeśli lubicie cebulowe przekąski to mamy fantastyczną wiadomość! W sklepach możecie już znaleźć nasz nowy produkt – Aviko Onion Rings czyli krążki cebulowe w chrupiącej pysznej panierce. Wychodzą zawsze idealnie chrupiące, a możecie je przygotować zarówno w piekarniku jak i usmażyć we frytkownicy. To co wyjątkowe – w procesie produkcji formujemy idealne krążki z pure z cebuli i szczelnie pokrywamy je panierką. Dzięki temu zabiegowi panierka nie odpada od krążków w trakcie przygotowania laugh I jest tak cudownie chrupiąca!

RESTAURACJA W DOMU

Krążki cebulowe Aviko to kusząca propozycja przygotowania zaledwie w kilka minut znanego z restauracji ulubionego przysmaku w domu. Sprawdzą się zarówno jako szybka przekąska lub snack, jak również dodatek do dań obiadowych. Krążki cebulowe to pierwszy nie-ziemniaczany produkt w ofercie detalicznej Aviko, który jest wprowadzany na rynek konsumencki po sukcesie sprzedażowym w sektorze gastronomicznym – jest to jedna z najchętniej kontraktowanych pysznych chrupiących specjalności Aviko Foodservice.

Poniżej przygotowaliśmy kilka inspiracji w jaki sposób można wykorzystać naszą nową przekąskę w niebanalny, ale smaczny i prosty sposób. Koniecznie wypróbujcie naszych przepisów!

Zobacz także