Czy można przeżyć, jedząc tylko ziemniaki?

Czy można przeżyć, jedząc tylko ziemniaki?

23.07.2020

Andrew Taylor, 40-letni Australijczyk, postanowił sprawdzić, co się stanie, jeśli człowiek przez rok będzie jadł tylko ziemniaki.

Chciał dzięki temu przede wszystkim trochę schudnąć i poprawić swoje podejście do jedzenia. Czy jego decyzja była słuszna i dobra? TAK! Już po miesiącu Taylor schudł 10 kg, czuł, że ma więcej energii, zmniejszył ryzyko cukrzycy oraz innych chorób. Był pod stałą opieką lekarzy, dlatego mógł szybko zareagować na ewentualne niedobory i nieco wzbogacić swoją dietę o produkty, które wspomagają wchłanianie składników odżywczych. Jakie był efekty takiego żywienia przez rok? Taylor schudł 55 kilogramów i, jak sam wspominał, znacznie poprawił się jego stosunek do jedzenia (wcześniej nie dbał o to, co je).

Chcecie poznać szczegóły? Przeczytajcie źródłowy artykuł z portalu Haps.pl

Popularny w swoim kraju "kangur" postanowił dzielić się z innymi swoją wiedzą i wspierać ich w drodze do zdrowego trybu życia. Założył grupę wsparcia, prowadzi bloga, pisze książki i jest coachem personalnym. Więcej informacji znajdziecie na jego stronie Spud Fit. Powodzenia Andrew!

Zobacz także