Nowe opakowania popularnych bestsellerów!

Nowe opakowania popularnych bestsellerów!

07.05.2019

Staramy się na bieżąco śledzić trendy konsumenckie i dopasowywać do nich naszą ofertę produktową. Ponad rok temu rozpoczęliśmy, powiązany także ze zmianą strategii marketingowej, proces zmiany opakowań naszych topowych produktów z linii ZigZag, Original oraz Super Long.

Poza zmianami w design-ie naszych paczek (podobają się Wam? Wyraźcie swoją opinię na naszym fanpage!) modyfikacjom, zgodnie z wcześniej przyjętą strategią w zakresie produkcji, poddaliśmy też sam produkt - wszystkie nasze produkty są produkowane z zastosowaniem oleju słonecznikowego. Olej słonecznikowy to wysokiej jakości produkt naturalny, który stanowi ​​cenny składnik codziennej zdrowej diety - decyzja o jego zastosowaniu to efekt dbałości o produkcję zdrowszej żywności i próba ograniczenia konsumpcji tłuszczów nasyconych. Jasny, złoty olej słonecznikowy nadaje naszym produktom czysty smak i atrakcyjny, naturalny wygląd.

W portfolio odmłodzonych produktów znalazło się:
- 5 opakowań popularnych frytek prostych do piekarnika Original w opakowaniach 450 g, 750 g, 900 g (opakowanie promocyjne), 1000 g oraz 1500 g,
- 6 tzw. SKU-sów karbowanych ZigZag-ów: 450 g, 750 g, 900 g (opakowanie promocyjne), 1000 g, 1500 g, oraz 2500 g,
- a także 2 paczki baaaarrrddzzzo długich Super Long-ów - 600 gram i 750 gram.