Sposób na...

Sposób na...

10.08.2021

Kochanie zjedz warzywka!

Zapewne większość rodziców niestety zna to uczucie bezsilności, gdy ukochana pociecha z całą mocą swojego kilkuletniego uporu odmawia zjedzenia – ba! nawet spróbowania! – pysznych i zdrowych warzyw. „Nie lubię! Nie chcę!” Ileż to perswazji, próśb i pomysłów uskuteczniamy, by nasi milusińscy łaskawym wzrokiem spojrzeli na marchewkę czy szpinak - książki można by pisać.                                                                      .

Warzywa nie są ble!

W Aviko doskonale znamy potrzeby i problemy rodziców, związane z zapewnieniem dzieciom odpowiednio zbilansowanej, zdrowej i bogatej w warzywa diety. Sami jesteśmy rodzicami. Wiemy też, że znalezienie w natłoku codziennych zajęć czasu w na przygotowanie pełnego posiłku wraz z kreatywnym „przemyceniem” podejrzanych warzyw bywa nie lada wyzwaniem. Dlatego, również dla naszych rodzin, przygotowaliśmy linię produktów Mashed Potato 750 g w trzech wariantach smakowych: kremowe purée z masłem i  śmietanką, purée z aromatyczną marchewką oraz purée ze świeżym szpinakiem.                                          .

Paczka pełna zdrowia

A co jest w środku? Stawiamy na 100% naturalności! W składnikach znajdziecie tylko warzywa, masło, śmietankę i aromatyczne przyprawy. Purée po podgrzaniu (to zaledwie kilka minut w garnku lub na patelni po uprzednim wlaniu odrobiny wody lub mleka) jest gotowe do wyłożenia na talerz, co pozwala na dużą oszczędność czasu w kuchni. A przy aktywnych pociechach każda minuta jest na wagę złota.                            .       

Talerz z uśmiechem

Przy tworzeniu naszych purée ziemniaczanych inspirowały nas uśmiech i radość przy rodzinnych stołach. Chcieliśmy zaproponować Wam produkt przede wszystkim zdrowy, ale również bardzo smaczny i szybki w przyrządzeniu, a nie ustępujący jakością własnemu przygotowaniu. W naszych rodzinach przyjął się na dobre, dlatego zachęcamy serdecznie do wypróbowania i pozostawienia opinii na naszych mediach społecznościowych.