Finał Konkursu Urodzinowego Wakacje Pełną Parą!

Finał Konkursu Urodzinowego Wakacje Pełną Parą!

31.07.2022

Nasz urodzinowa zabawa skończyła się już w niedzielę 10 lipca - poznajmy zwycięzcę!

Uffff... Naszą stronę Konkursową Wakacje Pełną Parą, w ciągu zaledwie 3 tygodni, odwiedziło prawie 2.000 osób! Otrzymaliśmy bardzo dużo wspaniałych prac - Wasza kreatywność jak zwykle miło nas zaskoczyła. Wybór był bardzo trudny...

Mamy nadzieję, że otrzymana NAGRODA GŁÓWNA - voucher od wakacje.pl o wartości 10 tysięcy złotych, pozwoli naszemu zwycięzcy czyli Panu Radkowi, spędzić NIEZAPOMNIANE wakacje! GRATULUJEMY!

PS: Laureacie! zarówno my, jak i zapewne wszyscy pozostali uczestnicy, czekamy na zdjęcia i relację z Waszej wyprawy 🤔❤️ na naszym profilach na mediach społecznościowych. Nie zawiedźcie nas 😘

Poniżej znajdziecie prace naszych finalistów (6 zgłoszeń które wygrały komplety walizek Ochnik) oraz kilka innych wybranych prac, które zwróciły naszą uwagę. Do zobaczenia w kolejnych konkursach!

Klub Aviko - konkursy i o wiele więcej

Lubisz tego typu zabawy? W Klubie Aviko znajdziesz ich jeszcze więcej! Ale to nie jedyna korzyść, którą dla Ciebie przygotowaliśmy.
Co otrzymujesz w ramach wstąpienia do fanklubu ziemniaczków Aviko?
● Dedykowane inspiracje i przepisy na pyszne potrawy z naszymi produktami,
● ankiety konsumenckie i konkursy,
● jako pierwszy dowiadujesz się o nowościach w naszej ofercie,
● dodatkowo dla Klubowiczów przygotowujemy dedykowane gadżety i akcje promocyjne

Członkostwo w klubie Aviko jest darmowe, a żeby do niego dołączyć, wystarczy wypełnić  ten formularz.
Dołącz do grona ponad 4000 największych ziemniakowych freaków w Polsce i zainspiruj się smacznymi pomysłami każdego dnia!