Strona korporacyjnaAviko w gastronomii
Spotkajmy się przy stole!

O nas

Poznaj Aviko

Firma Aviko powstała ponad 40 lat temu (w 1962 roku) w Holandii jako wspólna inicjatywa grupy rolników z regionu Achterhoek. Od tego czasu przeobraziła się w międzynarodową organizację, z 12 fabrykami w Europie i Chinach i ponad 20 przedstawicielstwami handlowymi. Produkty pod marką Aviko docierają obecnie do ponad 100 krajów, na wszystkich kontynentach!


Kliknij i poznaj historię Aviko i jej obecną pozycję na światowym oraz europejskim rynku, by przekonać się, jak osiągnąć sukces dzięki pracy i wytrwałości w dążeniu do celu.


Pozycja na świecie


Udział w europejskim i światowym rynku

Europa

największy producent wyrobów ziemniaczanychŚwiat

Jeden z czterech największych przetwórców ziemniaków

50 lat AvikoKliknij w logotyp i dowiedz się więcej!

"Niezaprzeczalny fakt o Aviko - w ciągu ostatnich 50-ciu lat ewoluowaliśmy od małej, regionalnej spółki w kierunku ogólnoeuropejskiej i światowej organizacji; firmy najnowocześniejszej w swojej branży, lidera na wielu lokalnych rynkach i na świecie, największego producenta chłodzonych frytek. Zapewne nie wszystkie z tych ostatnich 50-sięciu lat były niekończącym się pasmem sukcesów, jednak w kolejnych latach będziemy nadal starali się wzrastać, by stać się światowej klasy liderem branży: firmą, którą wybieracie szukając szerokiej oferty najlepszych produktów z ziemniaków, firmą inspirującą i zaskakującą nowościami w Waszym menu, firmą z rozległą wiedzą, ukierunkowaną na pomoc konsumentom na całym świecie. 50-te urodziny Aviko to urodziny światowej klasy gracza!" Martin van de Ven, CEO

Ponad 50 lat doświadczeń, intensywnego wzrostu i ekspansji na rynkach światowych.
Aviko przetwarza ponad 1.700.000 ton ziemniaków rocznie.
Rok 2005 - obroty przekroczyły 400 milionów EUR!
Aviko jest znane w ponad 100 krajach na świecie.

Znów o nas głośno!

Najbardziej CHRUPIĄCE frytki na rynku głośno przypominają o sobie w necie i na setkach plakatów!

Co nowego?

Znów o nas głośno!

Najbardziej CHRUPIĄCE frytki na rynku w listopadzie głośno przypominają o sobie w necie i na setkach plakatów w trzech przepysznych odsłonach!