Strona korporacyjnaAviko w gastronomii
Spotkajmy się przy stole!

Nowe opakowania popularnych bestsellerów!

Na rynek trafiają już sukcesywnie nasze produkty w nowych, odświeżonych opakowaniach!

Staramy się na bieżąco śledzić trendy konsumenckie i dopasowywać do nich naszą ofertę produktową. Ponad rok temu rozpoczęliśmy, powiązany także ze zmianą strategii marketingowej, proces zmiany opakowań naszych topowych produktów z linii ZigZag, Original oraz Super Long.

Poza zmianami w design-ie naszych paczek (podobają się Wam? Wyraźcie swoją opinię na naszym fanpage!) modyfikacjom, zgodnie z wcześniej przyjętą strategią w zakresie produkcji, poddaliśmy też sam produkt - wszystkie nasze produkty są produkowane z zastosowaniem oleju słonecznikowego. Olej słonecznikowy to wysokiej jakości produkt naturalny, który stanowi ​​cenny składnik codziennej zdrowej diety - decyzja o jego zastosowaniu to efekt dbałości o produkcję zdrowszej żywności i próba ograniczenia konsumpcji tłuszczów nasyconych. Jasny, złoty olej słonecznikowy nadaje naszym produktom czysty smak i atrakcyjny, naturalny wygląd.

Zapraszamy do konsumpcji!

Znów o nas głośno!

Najbardziej CHRUPIĄCE frytki na rynku głośno przypominają o sobie w necie i na setkach plakatów!

Co nowego?

Znów o nas głośno!

Najbardziej CHRUPIĄCE frytki na rynku w listopadzie głośno przypominają o sobie w necie i na setkach plakatów w trzech przepysznych odsłonach!