Strona korporacyjnaAviko w gastronomii
Spotkajmy się przy stole!

Aviko ulubioną Marką w 2017!

Rodacy docenili nasze frytki i pierogi!

Kliknij i zobacz fotorelację z gali!
(źródło: Wiadomości Handlowe)

Badanie organizowane przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę m.in. portalu wiadomoscihandlowe.pl i wiadomoscikosmetyczne.pl, przeprowadzone zostało przez Instytut GfK Polonia. Jego celem było zidentyfikowanie, które marki produktów FMCG zasługują zdaniem konsumentów na miano ulubionych. Przebadanych zostało 1040 marek produktów w ramach 137 kategorii FMCG. Aviko zwyciężyło w kategorii MROŻONE FRYTKI, PIZZA, PIEROGI.

Badanie przeprowadzono na przełomie lipca i sierpnia 2017 r., na łącznej próbie 1 tys. Polaków w wieku 18-65 lat, decydujących lub istotnie współdecydujących w sprawie zakupów dla swojego gospodarstwa domowego oraz używających badane kategorie produktowe. Respondentami były osoby, którym marki produktów spożywczych i chemiczno-kosmetycznych nie są obojętne. Dzięki temu, że badanie Ulubiona Marka Polaków / Polek było realizowane metodą CAWI, z wykorzystaniem internetu, respondenci mogli w dowolnym miejscu i czasie, samodzielnie, nie czując się w żaden sposób skrępowani obecnością ankietera, wypełnić ankietę i wskazać według własnej, subiektywnej oceny swoje ulubione marki.

W trakcie badania respondentom pokazywane były wyraźne i duże logotypy marek, dodatkowo podpisane nazwą marki na ekranie monitora. Marki pogrupowane zostały według kategorii produktowych i były rotowane w ich ramach (brak efektu pierwszeństwa i świeżości). To oznacza, że każda marka miała równe szanse podczas badaniem.

Kliknij i poznaj pozostałych wyróżnionych!
(źródło: Wiadomości Handlowe)

Kliknij i poznaj szczegóły badania!
(źródło: ulubionamarka.pl)

Co nowego?

Aviko ulubioną Marką w 2017!

Wyniki badania Ulubiona Marka Polaków/Polek 2017 ogłoszono podczas uroczystej gali w Hotelu Airport Okęcie.